joi, aprilie 5

simt miros de tutun.
Deloc feminin
2 pachete de Marlboro şi-un bitter Carpaten.





am uitat să pun zahăr în cafea şi să-mi prind părul. Mă strânge pielea asta, unde-s pastilele în care-mi găseam fericirea?

Niciun comentariu: