Nu vorbeam. Schimbam priviri arogante şi pline de sictir.
Tu aveai impresia că eu te vreau înapoi şi mie mi se părea că încă te cunosc.
Doar una era adevărată.
O ştii şi tu, nu te mai ascunde.
Tu aveai impresia că eu te vreau înapoi şi mie mi se părea că încă te cunosc.
Doar una era adevărată.
O ştii şi tu, nu te mai ascunde.
Poţi închide ochii, dar eu îţi ştiu privirea.
Am vrut să plec din locul ăla mizerabil şi-am spus lăsând fumul de ţigară să iasă:
-Nu ai înţeles nimic. Nu eşti tu ceea ce căutam eu.
Am vrut să plec din locul ăla mizerabil şi-am spus lăsând fumul de ţigară să iasă:
-Nu ai înţeles nimic. Nu eşti tu ceea ce căutam eu.
în dimineaţa-n care-am neglijat cafeaua.

Un comentariu:
:)
Trimiteți un comentariu