Mai e un pic de fericire şi pentru oamenii naivi,
îţi spun din amintirile unui nebun
înghiţit de noaptea unei lumi uitate,
cuprins în armonie, plutind într-o moarte eterică.
Ai pierdut lumea asta, te-ai pierdut şi pe tine.
Timpul nu există, nu mai exişti nici tu.
senzaţia de dilatare înspre nimic.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu