luni, februarie 13

00.

creez pentru că voi nu credeţi.
Mai e un pic de fericire şi pentru oamenii naivi,
îţi spun din amintirile unui nebun
înghiţit de noaptea unei lumi uitate,
cuprins în armonie, plutind într-o moarte eterică.

Ai pierdut lumea asta, te-ai pierdut şi pe tine.
Timpul nu există, nu mai exişti nici tu.

senzaţia de dilatare înspre nimic.

 

Niciun comentariu: