aş minţii dacă aş spune că nu mi-e dor de zilele în care tânjeam după fericire şi tot ce însemna asta pentru mine. nu ştiu ce o să urmeze si nici nu vreau să aflu. teama a dispărut. în schimb... s-a întamplat ceva ce m-a facut să tresar şi să cred că vremuri bune, în sfârşit, vin.
stau cu lumina aprinsă când nu ştiu ce să fac şi privesc în gol. de două zile nu mai am ţigări şi îmi tot repet că nu pot trăi fără asta. în momentele astea uit instantaneu ca eu consum in prostie curentu'.
spune-le să tacă.
eu scriu pentru mine, nu pentru voi .
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu