sâmbătă, iulie 7

unde toate nopţile

am uitat cum arăţi şi îmi pare rău. astăzi m-am chinuit mult să-mi amintesc - nu fac asta prea des. nu-mi doresc să mi se îndeplineasca visele ce le am în nopţile astea scurte şi vreau, vreau tare mult să plouă.
am trecut strada şi nu am mai privit în urmă.




îmi doresc să-mi amintesc . şi totuşi, e o seară mult prea liniştită pentru cafea şi alte alea. nu am nevoie de tine să-mi ţii de cald. am un pachet de Marlboro reds.

Niciun comentariu: