vineri, iunie 22

Mihai si cele trei litere

Mi-a fost frica de demoni straini si de usi inchise. Am deschis usile si am lasat demonii sa intre.
Imi lipsesti.  
In acest moment si eu gandesc la fel. 
Nu am mai primit niciun mesaj de la tine.
N-ar fi imposibil.  Dar cand posibil?

ma bucur sa te ...citesc.





Cine esti, ochi mari si negri?



Niciun comentariu: